Online Alışveriş Siteleri Rotating Header Image

Ayakkabı

indirimli ayakkabılar

Pierre Cardin Erkek Ayakkabı

Pierre Cardin erkek ayakkabı modelleri Markafoni’de %50 indirimle satışa sunuldu. Üstelik indirimler sadece birkaç modelle sınırlı değil. 100’e yakın indirimli erkek ayakkabı modeli sizleri Markafoni standlarında bekliyor. Bu indirimi kaçırmamak için acele edin ve hemen Markafoni’ye üye olun.

Conserve Erkek Ayakkabı

Baktım Markafoni’de erkek ayakkabılar indirime girmiş ben de kendime bir tane aldım. Ne zamandır takım elbise altına giymek için siyah converse modeller kampanyaya girsin diye bekliyordum zaten. 109TL’den indirimle 79.90TL’ye düşen fotoğraftaki modeli aldım. Converse ayakkabı kampanyası 2 gün daha devam ediyor. Model ve numaralarda halen çeşit var. Tükenmeden alın derim. Markafoni’ye henüz üye değilseniz hemen üye ve diğer fırsatları kaçırmayın bence. Markafoni’ye üye olmak için tıklayın.

LCW Yeni Sezon

LCW yeni sezon ürünleri LCW sitesinde satışta. 2011 Sonbahar yeni sezon bebek, çocuk, genç, kadın ve erkek ürün çeşitlerine LCW web sitesinden ulaşabilir ve internet üzerinden satın alabilirsiniz.

LCW Web Sayfası

Bcbgmaxazria’da İndirim

Bcbgmaxazria büyük indirimle Markafoni’de. Bcbgmaxazria fırsatından yararlanabileceğiniz ürünler ise şöyle;

 • Kazak
 • Bluz & Tunik
 • Gömlek
 • Sandalet & Terlik
 • Elbise
 • Etek
 • Pantolon & Şort
 • Hırka & Bolero
 • Ceket & Kaban
 • Kemer
 • Çanta
 • Ayakkabı & Babet
Fırsatı kaçırmamak ve diğer büyük indirimlerden yararlanmak için hemen Markafoni’ye üye olun.

Onitsuka Tiger İndirimli

Onitsuka Tiger bay bayan çocuk spor ayakkabıları Markafoni’de %60’a varan indirimlerle satışta. Ben kendim için uzun zamandır yakalayamadığım bir modeli 104TL’ye aldım. Siz de bu fırsatı kaçırmamak için acele edin ve hemen Markafoni’ye üye olun.

Converse Ayakkabılar İndirimli

Converse ayakkabı ve çanta çeşitleri Markafoni’de büyük indirimle satışa sunuldu. Ürünleri ve modelleri kaçırmamak için acele edin ve hemen Markafoni’ye üye olun.

Dexter Ayakkabılar İndirim’de

Dexter bay bayan ayakkabılar Markafoni’de %60’a varan indirimler ve çeşitlerle satışa sunuldu. Bu fırsatı kaçırmamak için acele edin ve hemen Markafoni’ye üye olun.

Adidas Erkek Ayakkabı, Krampon, Terlik

adidas-erkek-ayakkabiadidas-kramponadidas-erkek-terlik

Adidas’ın erkek ayakkabı, krampon ve terlikleri Markafoni’de satışa sunuldu. Ürünler %40’a varan indirimlerle satılıyor. Birinci fotoğraftaki erkek ayakkabı 153TL’den 90TL’ye, ikinci fotoğraftaki erkek kramponu 128TL’den 85TL’ye, üçüncü fotoğraftaki erkek terlik ise 55TL’den 40TL’ye indirilmiş durumda. Bunun haricinde 20’ye yakın ayakkabı, krampon ve terlikte indirim de bulunuyor. Kaçırmamak için acele ederek, Markafoni’ye üye olun.

Xtenex Ayakkabı Bağcığı

ayakkabi-bagcigixtenex

Xtenex ayakkabı bağcıkları %50 indirimle Markafoni’nin online standında. Sizde farklı renklerdeki bu bağcıkları almak için geç kalmayın, ayakkabılarınızı şenlendirin.

Onitsuka Tiger Bayan Ayakkabı

tiger-bayan-ayakkabiOnitsuka Tiger bayan ayakkabı Markafoni’de indirimli haliyle sizleri bekliyor. Yanda gördüğünüz model 164TL yerine 100TL’ye satışa sunuldu. Japon markası Tiger’ı indirimli alabilmek için bu fırsatı kaçırmayın.