Online Alışveriş Siteleri Rotating Header Image

Ayakkabı

indirimli ayakkabılar

Kırmızı Rugan Ayakkabı Modelleri

kirmizi-rugan-ayakkabi

Kadınların en büyük tutkusudur kırmızı ayakkabılar. Yapısı gereği kadınlar bazen dikkat çekmek ister. Dikkat çeken parlak yapısı sayesinde rugan ile özgüven ve mutluluğu temsil eden kırmızıyı tercih ederler. Modanın da yön verdiği zevklerimiz değişse bile kırmızı ve rugan pabuçlar hep favori kalıyor. Erkeklerde kapsamlı bir araştırma sonucu kırmızı giyen kadınların bir adım önde olduğunu düşünüyor. Ruganın parlaklığı kırmızının albenisi birde o ayakkabı topuklu olursa çekicilik kazandırdığını düşünüyorlar. Rugan asil ve zengin bir tarza bürüyor insanı. E hal böyle olunca kadınların vazgeçilmez kırmızı ve rugan tarzları körükleniyor. Modeller stiletto, ince topuk, platform, çizme veya spor olarak fark gösterse de kırmızı ve rugan güzel ve iddialı ikili. Özgüveni yansıtan kırmızı rengi ile şıklığı ve iddialılığı temsil eden rugan birleşince ortaya harika tasarımlar çıkabiliyor. Küçüklü büyüklü herkes tercih ediyor. Çocukları çok sevimli yapıyor. Büyüklere güç ve kadınlık simgesi katıp asil tarza kavuşturan büyülü ikilidir rugan ve kırmızı. Diğer yandan hızla gelişen modayı takiben artık erkeklerde de rugan fazla tercih edilmekte. Erkeklere de şıklık katan rugan parlaklıktır, cazibedir, kendine baktırır.

kirmizi-rugan-ayakkabi

Ruganda hava geçirgenliği oldukça azdır. Yapısında kalın film tabakası vardır. Bu özelliğinden dolayı kışları sıcak tutar. Her anlamda çekici gelen ruganın çok sevilen siyah ve özellikle kırmızı renkleri geçmişten günümüze hep favori ve herkesin dolabında bulunan bir nesnedir.

Bu ikili o kadar meşhur ki Şebnem Ferah’ın bile şarkısına konu olmuştu bir zamanlar. Kırmızı rugan ayakkabı…

Mango Bayan Ayakkabı Modelleri

mango-bayan-ayakkabi-modelleri

Bildiğiniz üzere, giyim sektörü her geçen gün daha da ilerlemektedir. Bunun en önemli nedenlerinden biriyse, insanların geçmişe nazaran görünümlerine daha çok önem vermeleridir. Bu ilerlemeyle birlikte insanların, kalite ve konforu bir arada aramaya başlamasıyla, birçok marka giyim sektöründe boy göstermeye başladı. Giyim sektöründeki önemli üretici firmalara baktığımızda, Mango’yu ilk sıralarda görmek bizi hiç şaşırtmadı.

Her ne kadar giyim sektöründe ön planda olsa da, ürettiği ayakkabılarla hem erkek hem bayan alıcıların beğenilerini toplayan Mango, her geçen gün kalitesini arttırarak ve vizyonunu yenileyerek emin adımlarla yoluna devam ediyor. Ağırlıklı olarak babet, bot ve spor tarzdaki ürünleriyle ön plana çıkan Mango, 2015 yılının modasını oluşturmaya tam gaz devam etmektedir.

mango-bayan-ayakkabi-modelleri

Özel indirimleriyle daha uygun fiyatlara sahip olabileceğiniz ayakkabılar, bu yıl da göz kamaştırıyor. Kendine has çizgi ve tasarımlara sahip ayakkabıların sivri burunlu olmaları özellikle dikkat çekiyor.

Mango, 2015 bayan ayakkabı modelleriyle, alışverişe çıktığınızda ilk durağınız olmayı kesinlikle hak ediyor. Bu ayakkabılarla çok şık bir görüntü kazanırken, rahatlığınızdan da asla ödün vermezsiniz. Üstelik mevsim geçişlerindeki indirimleri kaçırılacak gibi değil.

Sizlere iyi bir haber daha! Mango’nun sizlere bir sürprizi var. Büyük bir indirim için mevsim geçişlerini beklemeye gerek duymayacağınız bu sürpriz, Ocak ve Şubat ayları süresince ayakkabılarda %50ye varan indirimler var. Bu fırsat kaçmaz.

 

Pierre Cardin Erkek Ayakkabı

Pierre Cardin erkek ayakkabı modelleri Markafoni’de %50 indirimle satışa sunuldu. Üstelik indirimler sadece birkaç modelle sınırlı değil. 100’e yakın indirimli erkek ayakkabı modeli sizleri Markafoni standlarında bekliyor. Bu indirimi kaçırmamak için acele edin ve hemen Markafoni’ye üye olun.

Conserve Erkek Ayakkabı

Baktım Markafoni’de erkek ayakkabılar indirime girmiş ben de kendime bir tane aldım. Ne zamandır takım elbise altına giymek için siyah converse modeller kampanyaya girsin diye bekliyordum zaten. 109TL’den indirimle 79.90TL’ye düşen fotoğraftaki modeli aldım. Converse ayakkabı kampanyası 2 gün daha devam ediyor. Model ve numaralarda halen çeşit var. Tükenmeden alın derim. Markafoni’ye henüz üye değilseniz hemen üye ve diğer fırsatları kaçırmayın bence. Markafoni’ye üye olmak için tıklayın.

LCW Yeni Sezon

LCW yeni sezon ürünleri LCW sitesinde satışta. 2011 Sonbahar yeni sezon bebek, çocuk, genç, kadın ve erkek ürün çeşitlerine LCW web sitesinden ulaşabilir ve internet üzerinden satın alabilirsiniz.

LCW Web Sayfası

Bcbgmaxazria’da İndirim

Bcbgmaxazria büyük indirimle Markafoni’de. Bcbgmaxazria fırsatından yararlanabileceğiniz ürünler ise şöyle;

 • Kazak
 • Bluz & Tunik
 • Gömlek
 • Sandalet & Terlik
 • Elbise
 • Etek
 • Pantolon & Şort
 • Hırka & Bolero
 • Ceket & Kaban
 • Kemer
 • Çanta
 • Ayakkabı & Babet
Fırsatı kaçırmamak ve diğer büyük indirimlerden yararlanmak için hemen Markafoni’ye üye olun.

Onitsuka Tiger İndirimli

Onitsuka Tiger bay bayan çocuk spor ayakkabıları Markafoni’de %60’a varan indirimlerle satışta. Ben kendim için uzun zamandır yakalayamadığım bir modeli 104TL’ye aldım. Siz de bu fırsatı kaçırmamak için acele edin ve hemen Markafoni’ye üye olun.

Converse Ayakkabılar İndirimli

Converse ayakkabı ve çanta çeşitleri Markafoni’de büyük indirimle satışa sunuldu. Ürünleri ve modelleri kaçırmamak için acele edin ve hemen Markafoni’ye üye olun.

Dexter Ayakkabılar İndirim’de

Dexter bay bayan ayakkabılar Markafoni’de %60’a varan indirimler ve çeşitlerle satışa sunuldu. Bu fırsatı kaçırmamak için acele edin ve hemen Markafoni’ye üye olun.

Adidas Erkek Ayakkabı, Krampon, Terlik

adidas-erkek-ayakkabiadidas-kramponadidas-erkek-terlik

Adidas’ın erkek ayakkabı, krampon ve terlikleri Markafoni’de satışa sunuldu. Ürünler %40’a varan indirimlerle satılıyor. Birinci fotoğraftaki erkek ayakkabı 153TL’den 90TL’ye, ikinci fotoğraftaki erkek kramponu 128TL’den 85TL’ye, üçüncü fotoğraftaki erkek terlik ise 55TL’den 40TL’ye indirilmiş durumda. Bunun haricinde 20’ye yakın ayakkabı, krampon ve terlikte indirim de bulunuyor. Kaçırmamak için acele ederek, Markafoni’ye üye olun.