Online Alışveriş Rotating Header Image

Posts Tagged ‘markafoni’

Conserve Erkek Ayakkabı

Baktım Markafoni’de erkek ayakkabılar indirime girmiş ben de kendime bir tane aldım. Ne zamandır takım elbise altına giymek için siyah converse modeller kampanyaya girsin diye bekliyordum zaten. 109TL’den indirimle 79.90TL’ye düşen fotoğraftaki modeli aldım. Converse ayakkabı kampanyası 2 gün daha devam ediyor. Model ve numaralarda halen çeşit var. Tükenmeden alın derim. Markafoni’ye henüz üye değilseniz [...]

Pierre Cardin Çanta

Pierre Cardin çanta ve cüzdan çeşitleri Markafoni’de indirimde. %50′ye varan indirimle 200TL’lik çantayı 100TL’ye alabilirsiniz. Ayrıca cüzdanlar da 99.00TL’den 49.90TL’ye indirilmiş. Fırsatı kaçırmamak için Markafoni’ye üye olun ve alışverişin tadını çıkartın.

Collezione’da İndirim

Collezine ürünleri Markafoni’de %60′a varan indirimlerle satışa sunuldu. Satıştaki ürünler; Kadın T-shirt Kadın Sweatshirt Kadın Tunik Kadın Hırka & Bolero Kadın Gömlek Elbise Kadın Pantolon & Şort Etek Kadın Ayakkabı Erkek T-shirt Erkek Ayakkabı Çanta Cüzdan Kemer Kadın Saat’ten oluşmaktadır. Bu fırsatı kaçırmamak için hemen Markafoni’ye üye olun ve alışverişin tadını çıkartın.  

Slazenger İndirim’de

Slazenger ürünleri Markafoni’de büyük indirimle satışa sunuldu. Satılan Slazenger ürünleri; Kadın T-Shirt&Atlet Erkek T-Shirt Erkek Ayakkabı&Sandalet Kadın Ayakkabı&Sandalet Çocuk Ayakkabı&Sandalet Kadın Şort  Slazenger’daki bu fırsatı kaçırmamak için hemen Markafoni’ye üye olun ve fırsattan yararlanın.

Bcbgmaxazria’da İndirim

Bcbgmaxazria büyük indirimle Markafoni’de. Bcbgmaxazria fırsatından yararlanabileceğiniz ürünler ise şöyle; Kazak Bluz & Tunik Gömlek Sandalet & Terlik Elbise Etek Pantolon & Şort Hırka & Bolero Ceket & Kaban Kemer Çanta Ayakkabı & Babet Fırsatı kaçırmamak ve diğer büyük indirimlerden yararlanmak için hemen Markafoni’ye üye olun.

Babor Bakım Ürünleri

  Babor bakım ürünleri Markafoni’de büyük indirimle satışta. 42TL’lik ürünleri 29TL’ye, 90TL’lik ürünleri 59TL’ye alabilirsiniz. Satılan ürünler ise şöyle; Erkek Parfüm Erkek Bakım Ürünleri Tırnak Bakımı Cilt & El & Vücut Bakım Güneş Bakımı Bakım Maskeleri Temizleyiciler Yaşlanma Karşıtı Bakım Dudak Göz Yüz Kadın Parfüm Fırsatı kaçırmamak ve büyük indirimden yararlanmak için hemen Markafoni’ye üye [...]

Gold Case Nevresim Takımları

Gold Case Tek kişilik nevresim takımları, çift kişilik nevresim takımları, saten nevresim takımları, pike takımları ve uyku setleri %60′a varan indirimlerle Markafoni’de satışa sunuldu. Bu fırsatı kaçırmamak için hemen Markafoni’ye üye olun ve fırsatlardan yararlanın.

Karaca Bay Bayan Ürünleri Markafoni’de

Karaca bay bayan ürünleri Markafoni’de %60′a varan indirimlerle satışa sunuldu.

D & G Bayan Giyim İndirimde

D & G bayan giyim ürünleri (ceket, elbise, gömlek, atlet, bluz) Markafoni’de büyük indirimle satışa sunuldu.

Dexter Ayakkabılar İndirim’de

Dexter bay bayan ayakkabılar Markafoni’de %60′a varan indirimler ve çeşitlerle satışa sunuldu